A+ A A-

ANDRZEJ SURMA - PRZEWODNIK

Przewodnicy terenowi po województwie śląskim

Wycieczka na Jurę? A może obiekty przemysłowe? Szlakiem sacrum?

To wszystko jest możliwe  z przewodnikami terenowymi...

Obszar naszych uprawnień to całe województwo śląskie. Industrializacja, zamki, pałace, szlak architektury drewnianej, Jura Krakowsko-Częstochowska... wymieniać można bez końca...

Na północy województwa leży Częstochowa... Czy kojarzy Wam się z czymś innym niż Jasna Góra? Pewnie nie – ale od tego są właśnie przewodnicy terenowi, aby pokazać Wam zakątki i wyjawić tajemnice, fakty i mity naszego województwa. Morawy, Opawy, Kotlina Kłodzka, góry Sowie to także Śląsk... to kilkaset obiektów turystycznych, które nie stanowią tajemnic dla przewodników terenowych. Przeszliśmy setki kilometrów szlaków na całym Śląsku. Dodatkowe uprawnienia niektórych z nas rozszerzają obszar specjalizacji (np.: Jaskinia Głęboka, Ojcowski Park Narodowy).
PRZEWODNIK ŚLĄSKI – Przewodnik terenowy / pilot wycieczek Andrzej Surma z Cieszyna – specjalizuje się w wycieczkach szkolnych i integracyjnych na obszarze całego Śląska, w szczególności południowa część województwa śląskiego, Góry Sowie, Góry Świętokrzyskie (tel. +48-602-362-133; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres strony www http://www.przewodnicy-habitantus.pl/przewodnicy-piloci/andrzej-surma.html

/kliknij baner strony/

Powrót na górę